Router easybox 4G LTE WIFI 300M 3xUSB WAN Repeater

6489609352
 • nowość
Dostępność: dostępny
Wysyłka: Kup do 14:00 - wyślemy dziś*
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 40,00 zł 40.00
ilość sztuk

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 3.40842
Producent: -
Kod produktu: 22457841

Opis


Bezprzewodowy Router EasyBox 802 4G LTE Repeater 3 x USB 2.0
wielofuncyjne i wszechstronne urządzenie
WIFI 300Mb/s
6 w 1

30_QuickInstallGuideA5_03_1.jpg


HOTSPOT 4G LTE     SERWER DRUKU     SERWER PLIKÓW     ROUTER WAN     REPEATER     ACCESS POINT

4a92c268ddab7b295e7a279587457273.jpg
do 4G LTE i 3G niezbędny jest modem na USB w wersji hilink! zarządzany przez przegladarkę 
HUAWEI E3372 E3272 E3370 E3131 K4203 E3273 E353 M150-2 E3231 E303 E3531 i inne
HILINK
ZTE MF823
router działa ze wszystkimi operatorami 4G LTE i 3G


$_57 (2).JPGWiFi_bgn-certified_Logo.jpg

 • Współdzielenie superszybkiego łącza 4G LTE/3G po Wi-Fi 300MB/s i LAN

 • Wielofunkcyjny Serwer Wydruków USB 2.0 ( Printserwer )

 • Udostępnianie plików w zasięgu ręki ( Storage )

 • Wzmacniacz sygnału sieci Wi-Fi 300MB/s ( Range Extender, Repeater )

 • Wbudowany klient protokołu BitTorrent, umożliwiający pobieranie treści bezpośrednio z Internetu

 • Wbudowany mechanizm blokowania reklam  ( adblock )

 • Wbudowana antena o mocy do  20 dBm !!!! moc mozna ustawić z poziomu oprogramowania
 • Gwarancja 12 mc

  $_57 (1).JPG

  Router easybox 802 4G LTE posiada 3 x USB 2.0
  Możesz rozdzielić sygnał 4G LTE / 3G ( każdą sieć )
  każdą kablówkę , TAK KAŻDĄ UPC , Vectra, Multimedia, Toya ASTER Ret Sat Virtual Line, Osiedlowe i inne
  Jeśli masz Neostradę, Netię lub Dialog i modem z wyjściem RJ45 to też będzie działać


  Funkcjonalność Routera Easybox oparta jest na potężnym i wszechstronnym oprogramowaniu OPENWRT w najnowszej wersji
  wstępnie skonfigurowanym do pracy, wystarczy podłączyć i cieszyć sie z dostępu do sieci internet

   
  Umożliwia podłączenie i współdzielenie Internetu 4G LTE i 3G w biurze jak i w domu
  obsługuje wszystkie modemy 4G LTE i 3G w wersji HILINK zarządzane przez przeglądarke !!!

  $_57.jpg  Przy wyborze nowego routera, warto poszukać urządzenia, które obsługuje standard bezprzewodowej transmisji danych Wireless 300MB/s.
  Należy również przemyśleć, do jakich działań będzie służyć router. Czy będziesz przesyłać strumieniowo filmy w wysokiej rozdzielczości do telewizora?
  Czy będą do niego podłączone inne urządzenia? Drukarki, Dyski HDD Pendrive, Modemy 4G LTE itp.
  A może chcemy wzmocnić juz istniejący sygnał WIFI
  Routery wyposażone w technologię N300 umożliwiają utworzenie sieci do różnych zastosowań.
  Routery z technologią N300 zapewniają pokrycie sygnału w całym domu, nawet na kilku piętrach.

Współdzielenie superszybkiego połączenia 4G LTE i 3G

Bezprzewodowy router easybox 802 4G LTE z funkcją Multi-WAN umożliwia współdzielenie superszybkiego połączenia 4G LTE/3G w domu i biurze, przez wiele urządzeń jednocześnie - smartfon, tablet, komputer konsola do gier lub telewizor. Router działa z modemami USB 4G LTE/3G wszystkich operatorów komórkowych wersja hilink zarządzanych przez przeglądarkę. Natomiast technologia Wireless N umożliwia utworzenie szybkiej i bezpiecznej sieci bezprzewodowej Wi-Fi do 300 Mb/s. Dodatkowo istnieje możliwość podłączenia szerokopasmowego dostępu do Internetu przy użyciu kabla Ethernet RJ45 port WAN.

Superszybkie połączenie Internetowe

Szerokopasmowy dostęp do Internetu oraz opcjonalne połączenie 4G LTE/3G przy użyciu modemu USB zapewnia nieprzerwane połączenie sieciowe. Dodatkowo funkcje nadawania priorytetu odpowiednim pakietom w sieci umożliwia segregowanie ruchu w sieci. To oznacza, że możemy ustawić, aby priorytetem w sieci było wczytywanie filmów na YouTube, poczta, surfowanie po sieci, a dalej w kolejności pobieranie plików z Internetu, gry online, itd.

Stabilna sieć Wi-Fi w całym domu

Router pracuje w technologii bezprzewodowej Wireless N300 co umożliwia transmisję danych między urządzeniami w sieci z prędkością do 300 Mb/s. Oznacza to, że cała rodzina może aktywnie korzystać z Internetu bez martwienia się o opóźnienia czy problemy z połączeniem.

Szybka i niezawodna sieć domowa

Router umożliwia stworzenie ultraszybkiej domowej sieci, bez zakłóceń i opóźnień zapewniającej stabilne i szybkie połączenie z Internetem wszystkim urządzeniom w firmie jak i w domu. Komunikacja w standardzie 802.11n umożliwia strumieniowe odtwarzanie filmów w jakości HD, wykonywanie głosowych połączeń internetowych oraz przeglądanie stron z każdego miejsca w domu bez zakłóceń. Porty Fast Ethernet umożliwiają przewodowe podłączenie maksymalnie trzech komputerów lub innych urządzeń. Stylowe, łatwe w obsłudze urządzenie zapewnia niezawodne połączenia z siecią dzisiaj i jutro.

Udostępnianie plików w zasięgu ręki ( Sieciowy Serwer Plików )

Do routera EASYBOX 802 4G LTE  możesz podłączyć pamięć USB i natychmiast rozpocząć udostępnianie dokumentów, filmów, zdjęć oraz muzyki. Umieść bibliotekę muzyczną na pamięci USB i udostępnij ją wszystkim domownikom korzystającym z sieci. Możesz wyświetlać zdjęcia na telewizorze w salonie, a jednocześnie inny domownik może oglądać film na swoim komputerze. Przesyłaj strumieniowo pliki multimedialne do wielu urządzeń bez żadnych zakłóceń albo zapisuj je na urządzeniu w celu odtworzenia offline. Intuicyjny interfejs pozwala każdemu uzyskać natychmiastowy dostęp do różnorodnych opcji rozrywki zapisanych bezpiecznie na własnej pamięci masowej.

Współpraca z dotychczasowymi urządzeniami

Router Wireless EASYBOX 802 jest wstecznie zgodny ze starszymi urządzeniami bezprzewodowymi standardu 802.11n, 802.11g i 802.11b. Dzięki temu współpracuje z różnorodnym sprzętem Wi-Fi. Ponadto jest wyposażony w cztery porty Ethernet umożliwiające podłączanie komputerów, serwerów wydruku i innych urządzeń wyposażonych w interfejs Ethernet. Z tego względu router EasyBOX 802 to najlepszy wybór dla użytkowników wymagających i szukającego wszechstronnego i szybkiego routera Wi-Fi.

Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa domowej i firmowej sieci

EasyBox 4G LTE korzysta z najnowszej technologii zabezpieczeń WPA/WPA2. Wystarczy podać hasło, aby nawiązać bezpieczne, szyfrowane połączenie z nowym urządzeniem. Wbudowana zapora sieciowa z inspekcją stanu pakietów (SPI), pozwala zmniejszyć zagrożenie ze strony cyberprzestępców, a także umożliwia analizowanie ruchu w siec

Wielofunkcyjny Serwer Wydruków USB 2.0 ( Printserwer )

Wielofunkcyjny serwer wydruków USB EasyBox 802 to niewielkie urządzenie przeznaczone dladomu, małych biur, szkół lub firm. Jest wyposażone w port USB, co umożliwia podłączenie do sieci drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego.

Równoczesne wykonywanie różnych funkcji. Urządzenie ma wydajny procesor, dużą pamięć, szybki port USB 2.0 oraz interfejs sieciowy o szybkości do 100 Mb/s, co zapewnia wysoką przepustowość. Drukarka podłączona do serwera wydruków może drukować. Dzięki temu urządzenie jest wydajniejsze niż jakikolwiek programowy serwer wydruków.

Więcej niż zwykły wzmacniacz sygnału sieci Wi-Fi 300MB/s ( Range Extender, Repeater )

Wzmacniacz sygnału Wi-Fi urządzenie umożliwiające rozszerzenie zasięgu istniejącej sieci bezprzewodowej. Można go umieścić w zasięgu istniejącej sieci Wi-Fi w celu zwiększenia jej zasięgu.

Technologia Wireless N umożliwia zwiększyć zasięg sieci bezprzewodowej w domu i w biurze oraz gwarantuje wsteczną zgodność ze starszymi urządzeniami bezprzewodowymi pracującymi w sieci, umożliwiając korzystanie z niezwykle szybkiego i niezawodnego połączenia. Dzięki wbudowanemu portowi Fast Ethernet wzmacniacz ten może także pełnić funkcje osobistego hotspotu Wi-Fi w pokoju hotelowym po podłączeniu kablem do ściennego gniazdka internetowego. Łączność Wi-Fi można również nawiązywać z komputerami, inteligentnymi telewizorami, konsolami do gier oraz portami Ethernet.

Punkt dostępowy D-Link DAP-1360 to urządzenie zgodne ze standardem 802.11n, zapewniające w rzeczywistym środowisku sieciowym szybkość i większy zasięg niż połączenie bezprzewodowe 802.11g. Po połączeniu punktu dostępowego DAP-1360 z przełącznikiem lub routerem użytkownicy będą mogli współużytkować szybki dostęp do Internetu oraz utworzyć bezpieczną sieć bezprzewodową pozwalającą udostępniać w całym domu lub biurze zdjęcia, pliki, nagrania muzyczne i wideo, a także drukarki i dyski sieciowe.


lieferumfang802.gif

Wysoka wydajność

Urządzenie jest zgodne ze standardem 802.11n, jest wyposażone w antenę 2x2 MIMO (Multiple In Multiple Out), dzięki czemu osiąga szybkość transmisji bezprzewodowej do 300 Mb/s i zapewnia pokrycie całego obszaru sieci (bez tzw. martwych punktów).

Ponadto zastosowanie dipoli 2 dBi wpłynęło na znaczne zwiększenie zasięgu, co sprawia, ze punkt dostępowy doskonale funkcjonuje w środowiskach biurowych. Urządzenie jest zgodne ze standardem bezprzewodowej sieci LAN 802.11n, a jego maksymalna szybkość transmisji bezprzewodowej 300 Mb/s.

7 trybów pracy
Urządzenie można skonfigurować do pracy w każdym z następujących trybów:
- bezprzewodowy punkt dostępowy (wireless Access Point - AP),
- most bezprzewodowego systemu dystrybucji (Wireless Distribution System - WDS), z jednym lub większą liczbą równorzędnych punktów dostępowych, co pozwala łatwo tworzyć wydzielone polaczenia miedzy budynkami,
- WDS, WDS + AP, co umożliwia dostęp klientów bezprzewodowych do łącza WDS,
- bezprzewodowy klient, co umożliwia dostęp z sieci 802.11n do każdego urządzenia z interfejsem Ethernet, na przykład drukarki lub konsoli do gier,
- wzmacniacz sygnału.
WISP Repeater/Client
Wbudowane funkcje zapewniają uniwersalność urządzenia easybox 802 4G LTE, które może spełniać wymagania różnych środowisk.

Solidne zabezpieczenia
Urządzenie EasyBox 4G LTE jest wyposażone w funkcje szyfrowania danych metoda WPA/WPA2-PSK (Wi-Fi Protected Access with Pre-Shared Key), która jeszcze nigdy nie została złamana, jeżeli tylko klucz był dostatecznie mocny.

Uwierzytelnianie użytkowników może być realizowane przez zastosowanie punktu dostępowego w polaczeniu z serwerem RADIUS, co zabezpiecza przed włamaniami z zewnątrz. Jest to możliwe dzięki obsłudze protokołu 802.1X. Ponadto możliwe jest ograniczenie liczby użytkowników i filtrowanie adresów MAC.


Wszystkie ustawienia urządzenia EasyBox 802 4G LTE można wprowadzać i zmieniać z poziomu przeglądarki


Vodafone802-connect.jpg

Dane techniczne:

- Napięcie zasilania: 230 V ~ (przez jednostki zasilania 15 V / 1.66 A)
- 4x porty Ethernet 10/100 Mbps, 3x port LAN i 1x port WAN
- Bezprzewodowa prędkość transferu: max. 300 Mbit / s IEEE 802.11b / g / n, 2,4 GHz
- 256-bit WEP oraz WPA / WPA2
- bus 1x Więc do 8 telefonów ISDN lub ISDN (RJ45 + zaciski) nieobsługiwane z aktualnym oprogramowaniem openwrt
- 3x USB 2.0 porty dla pamięci flash USB, drukarek, dysków twardych, 4G LTE / 3G modem
- Wymiary (DxSxW): 210x185x40 mm
- Kolor biały
- Gwarancja 12 mc

 

 

 

[DANE_EU]FodEO+kqrKk/LqpP0nsA3NihqZDN6bbPsW3nKUT1BM4dLE+2xNTUNkTvdFqILtZ7P7Nm0/ClAzl8IPxqlv5GW0BI/BABgk5ckBKqBPwnoi0=[/DANE_EU]

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (1)

29 lipca 2020

produkt spelania wymogi jest bardziej uzyteczny nisz byl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl